KSTP: Ruszyły zapisy na IX spotkanie regionalne KSTP!

W dniach 21-22 listopada zapraszamy na kolejne spotkanie Krajowej Sieci Tematycznej ds. Partnerstwa! Tym razem gościć będziemy w województwie warmińsko-mazurskim - w Olsztynie (Hotel Gromada przy Placu Konstytucji 3 Maja 4). Wszystkie osoby zainteresowane tematyką funduszy europejskich, przede wszystkim osoby zaangażowane w pracę w komitetach monitorujących Regionalnych Programów Operacyjnych i podkomitetach monitorujących Program Operacyjny Kapitał Ludzki zapraszamy na kolejne spotkanie Krajowej Sieci Tematycznej ds. Partnerstwa.

Spotkanie zostanie poświęcone Strategiom Rozwoju Województw - najważniejszym regionalnym dokumentom strategicznym. Zmieniamy trochę formułę spotkania gdyż Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego 21 listopada organizuje „Konferencję podsumowującą wdrażanie Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w województwie warmińsko-mazurskim w roku 2012”. Konferencja odbędzie się w godzinach 10.30-14.30 w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie. Program konferencji oraz zapisy dostępne są na stronie www.efs.warmia.mazury.pl. Uwaga! Zapisy na oba wydarzenia prowadzone są oddzielnie!

Po konferencji w Filharmonii przejdziemy do Hotelu Gromada przy Placu Konstytucji, gdzie po obiedzie zaczniemy drugą część spotkania w której m.in. wystąpienie Moniki Hausman-Pniewskiej przewodniczącej Rady Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego na temat roli reprezentacji organizacji pozarządowych w procesie konsultacji społecznych dokumentów strategicznych. Planujemy jeszcze wystąpienia nt. Rad Działalności Pożytku Publicznego oraz Regionalnych For Terytorialnych jako płaszczyzn dialogu pomiędzy administracją publiczną a organizacjami pozarządowymi.

Natomiast drugiego dnia tj. 22.11 (czwartek) w programie jak zwykle dwa warsztaty do wyboru:

  • Konsultacje Strategii Rozwoju Województwa Warmińsko-Mazurskiego
  • Jak skutecznie pełnić rolę reprezentacji sektora pozarządowego?

Udział w spotkaniu jest bezpłatny i obejmuje uczestnictwo w warsztatach tematycznych i wykładach, komplet materiałów konferencyjnych, zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych i pełne wyżywienie. Koszty dojazdu na spotkanie uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

W celu zapisania się na spotkanie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Na Państwa zgłoszenia czekamy do 19 listopada. Prosimy pamiętać, że ilość miejsc jest ograniczona oraz liczy się kolejność zgłoszeń! Osoby, które rezygnują z udziału proszone są o zagwarantowanie zastępstwa. Apelujemy o rozważne zgłaszanie udziału, ponieważ zapewnione wyżywienie i materiały dla osób, które są nieobecne, idą do kosza. Wydaje się to sprzeczne z zasadą zrównoważonego rozwoju :)

Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w spotkaniu!

Informacji udziela Sekretariat KSTP [email protected]

 

Załączniki:

1. Formularz zgłoszeniowy (UWAGA! Ostatecznie zapisy zamykamy 19 listopada o godzinie 10.00)

2. Program spotkania (uwaga! program po zmianach!)