KSTP: Ruszyły zapisy na VII spotkanie regionalne na Śląsku!

W dniach 18-19 kwietnia zapraszamy na kolejne spotkanie Krajowej Sieci Tematycznej ds. Partnerstwa! Tym razem gościć będziemy na Śląsku - w Katowicach (Park Hotel Diament Katowice, ul. Wita Stwosza 37). Wszystkie osoby zainteresowane tematyką funduszy europejskich, przede wszystkim osoby zaangażowane w pracę w komitetach monitorujących Regionalnych Programów Operacyjnych i podkomitetach monitorujących Program Operacyjny Kapitał Ludzki zapraszamy na kolejne spotkanie Krajowej Sieci Tematycznej ds. Partnerstwa.

W programie spotkania m.in. :

1. Wykład inauguracyjny pt. „Ewaluacja jako narzędzie polityki rozwoju”

2. Wasztaty dotyczące ewaluacji, które poprowadzą:

  • Lidia Kuczmierowska – Szkoleniowiec i konsultant, z praktyką zarządzania w NGO i biznesie. Projektowała i prowadziła ewaluacje oraz audyty organizacyjne w Polsce i za granicą. Prowadzi także szkolenia z zakresu ewaluacji
  • Magdalena Urbańska - trenerka z 14-letnim stażem, specjalizująca się w funduszach UE, dyplomowana ewaluatorka, praktyk ewaluacji i projektów UE, członkini Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych i Polskiego Towarzystwa Ewaluacyjnego

Udział w spotkaniu jest bezpłatny i obejmuje udział w warsztatach tematycznych i wykładach, komplet materiałów konferencyjnych, zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych i pełne wyżywienie. Koszty dojazdu na spotkanie uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

W celu zapisania się na spotkanie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Na Państwa zgłoszenia czekamy do 12 kwietnia. Prosimy pamiętać, że ilość miejsc jest ograniczona oraz liczy się kolejność zgłoszeń! Osoby, które rezygnują z udziału proszone są o zagwarantowanie zastępstwa. Apelujemy o rozważne zgłaszanie udziału, ponieważ zapewnione wyżywienie i materiały dla osób, które są nieobecne, idą do kosza. Wydaje się to sprzeczne z zasadą zrównoważonego rozwoju :)

Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w spotkaniu!

Informacji udziela Sekretariat KSTP [email protected]

 

Załączniki:

1. Formularz zgłoszeniowy (zapisy do 12.04 - w razie problemów z formularzem prosimy o maila na adres [email protected])

2. Program spotkania (Uwaga! Program uległ zmianom.)