Przystanek Partnerstwo - Strategiczna Mapa Drogowa Rozwoju Sektora Obywatelskiego

ZAPROSZENIE

Przystanek Partnerstwo - Strategiczna Mapa Drogowa Rozwoju Sektora Obywatelskiego

 

Szanowne i Szanowni!

Ponad dwa lata temu wyruszyliśmy we wspólną podróż, opracowaliśmy wspólnie kierunki, zebraliśmy potrzebny ekwipunek. Patrząc na Mapę każdy z nas wybrał obszar jaki chciałby zbadać i rozwijać, kierunek w jakim chciałby podążać.

Dziś chcemy zaproponować Wam spotkanie na szlaku. Wspólnie popatrzymy, na jakim etapie tej podróży jesteśmy, które drogi wybraliśmy, poszukamy praktycznych rozwiązań m.in. jak działać i jak zachęcić innych do przyłączenia się do nas.

Zapraszamy wszystkie osoby zaangażowane i zainteresowane współtworzeniem Mapy (inicjatorki i inicjatorzy Partnerstw Tematycznych - PT, osoby uczestniczące w dotychczasowych pracach PT i wszystkich sojuszników).

Spotykamy się 6 kwietnia (środa) w Warszawie w przyjaznej przestrzeni Marzycieli&Rzemieślników (ul. Bracka 25) w godz. 11:00-16:30.

Wspieramy podróżniczki i podróżników oferując zwrot kosztów podróży. Prosimy o wypełnienie formularza uczestnictwa do dnia 28 marca.

Poinformujcie o wydarzeniu osoby, które podążają w tym samym kierunku – uczestniczyły w spotkaniach PT i te, które chciałyby je współtworzyć.

Spotkanie przyjmie aktywną postać warsztatową, nad którą czuwać będzie Marta Lewandowska z Fundacji Kultury Dialogu.

 

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

w imieniu inicjatorów
Weronika Czyżewska