XIV spotkanie regionalne KSTP już pod koniec kwietnia - zapraszamy do udziału!

Kolejne spotkanie regionalne Krajowej Sieci Tematycznej ds. Partnerstwa odbędzie się w dniach 28-29 kwietnia 2014 r. w Zielonej Górze w województwie lubuskim (hotel ***Amadeus, ul. Jedności 87 A).

AKTUALIZACJA: z przyjemnością informujemy, że spotkanie objęła patronatem Marszałek Województwa Lubuskiego, Elżbieta Polak.

UWAGA! Od dnia 22.04 rejestracja na spotkanie jest zamknięta; w celu zgłoszenia uczestnictwa należy wysłać e-mail na adres [email protected] i oczekiwać na potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.

Na spotkaniu będziemy mówić m.in. o tym, jak ma być realizowana zasada partnerstwa w Polsce (z uwagi na wchodzący niedługo w życie Europejski Kodeks Postępowania w Zakresie Partnerstwa), zarówno na poziomie centralnym, jak i w kontekście RPO woj. lubuskiego. Odbędą się też warsztaty dotyczące Europejskiej Współpracy Terytorialnej oraz ekonomii społecznej.

Gorąco zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane rolą partnerów społeczno-gospodarczych we wdrażaniu funduszy europejskich, a zwłaszcza osoby bezpośrednio zaangażowane w pracę w komitetach monitorujących. Udział w spotkaniu jest bezpłatny i obejmuje uczestnictwo w warsztatach tematycznych i wykładach, komplet materiałów konferencyjnych, zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych i pełne wyżywienie. Koszty dojazdu na spotkanie uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

W załączniku program spotkania. Osoby, które rezygnują z udziału proszone są o zagwarantowanie zastępstwa. 

 

Informacji udziela Sekretariat KSTP [email protected]

 

Załączniki:

1. Program spotkania