Organizacja członkowska OFOP zaprasza! Międzynarodowa konferencja pt.: "Metody i techniki diagnozy potencjału zawodowego i predyspozycji młodzieży stosowanych w krajach europejskich"

Dotyczy organizacji członkowskiej: 

Centrum Społecznego Rozwoju, organizacja czlonkowska OFOP, serdecznie zaprasza do udziału w międzynarodowej konferencji pt.: Metody i techniki diagnozy potencjału zawodowego i predyspozycji młodzieży stosowanych w krajach europejskich organizowanej przez stowarzyszenie Centrum Społecznego Rozwoju wraz z Wydziałem Zamiejscowym Uniwersytetu SWPS w Katowicach w dniu 24 czerwca 2015 roku w godzinach 10:00-14:00 w siedzibie Uniwersytetu SWPS przy ul. Techników 9 w Katowicach.

 
W konferencji udział wezmą praktycy oraz zespoły projektowe zagranicznych partnerów, na co dzień zajmujący się edukacją pozaformalną i doradztwem zawodowym młodzieży. Zapoznamy Państwa z zagadnieniami innowacyjnych metod i technik diagnozy potencjału zawodowego młodych ludzi; nowych trendów w badaniach kompetencji i zainteresowań; badań partycypacyjnych w społecznościach szkolnych, a także międzynarodowego podejścia w palących kwestiach bezrobocia i emigracji, czy tzw. młodzieży NEET.

 

Konferencja stanowić będzie podsumowanie projektu pt.: Discovering chances – chance for the future, realizowanego przez Centrum Społecznego Rozwoju w ramach programu ERASMUS+ – Akcja 2 Partnerstwa strategiczne, od grudnia 2014 roku. Partnerami uczestniczącymi w realizacji projektu są: IASIS NGO (Grecja), IKOS Istambul Kolektif Sanatlar (Turcja), FUNDACION INTRAS (Hiszpania), BEST Institut GmbH (Austria). Szczegółowe informacje na temat projektu publikujemy na stronie internetowej: http://dccf.csr.biz.pl.

 

 
Spotkanie będzie prowadzone w językach polskim i angielskim, przy wsparciu tłumacza konsekutywnego.
 
Udział w konferencji jest bezpłatny. Zgłoszeń prosimy dokonywać za pomocą poczty elektronicznej na adres: [email protected] lub telefonicznie: +48 32 444 64 53 do dnia 23 czerwca br. Dodatkowych informacji udziela pan Adam Kuś – koordynator projektu (tel.: +48 502 762 915, e-mail: [email protected]).
Dotyczy organizacji członkowskiej: