I zjazd – III grupa Szkoły Reprezentacji i Partycypacji Społ.

Witamy Grupę III! I zjazd Szkoły – nowa energia, nowe osoby rzecznicze

W dniach 14 – 15 listopada 2025 r. w Arche Hotel Geologiczna w Warszawie odbyło się pierwsze stacjonarne spotkanie III grupy Szkoły Reprezentacji i Partycypacji Społecznej. 16 nowych uczestniczek i uczestników dołączyło do rosnącej społeczności Szkoły.

Dzień pierwszy (14 listopada):

  • Panel dyskusyjny z Krzysztofem Hołyńskim, Agatą Tomaszewską i Rafałem Kowalskim – O kondycji i wyzwaniach organizacji społecznych
  • Sesja integracyjna i moduł o współpracy z elementami opowieści o sobie – Sylwia Romańczak (OFOP)
  • Warsztaty o wyzwaniach organizacji i narzędziach samooceny – Agata Tomaszewska i Piotr Frączak
  • Dyskusja „long table” o uproszczeniach w prawie NGO – Magdalena Pardel-Trefler
  • Wykład o wartości partycypacji – Jakub Wygnański, Fundacja Stocznia

Dzień drugi (15 listopada):

  • Warsztat o współpracy z mediami w rzecznictwie – Bohdan Pękacki (Fundacja Huba)
  • Logika projektowa i 7 kroków rzecznictwa – Julia Kluczyńska, Forum Darczyńców
  • Planowanie działań rzeczniczych – Open Space
  • Indywidualne Plany Rozwoju – Agata Tomaszewska

 

 

Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych realizuje projekt w partnerstwie z Polską Fundacją im. Roberta Schumana, Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych oraz Fundacją trzeci.org.
Projekt jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027.
Więcej informacji o projekcie można znaleźć tutaj.